Bıttım Sabunu Faydaları ve Kullanımı

bıttım sabunu faydaları ve kullanımı
bıttım sabunu faydaları ve kullanımı

Siirt Bıttım sabunu, Siirt firmasını tarafından üretilen güvenilir ve doğal bir sabundur. Siirt Bıttım sabununun rengi ve kokusu tamamen doğal olduğu için hiç bir katkı maddesi içermez. Bu nedenle cildiniz üzerinde güvenle kullanabilirsiniz. Ayrıca yüzde yüz bıttım yaprağından ve Bıttım yağından yapılan bitkisel doğal bir sabundur. İçeriğindeki E, B vitamini ve antioksidanlar sayesinde cildinizi kurutmadan derinlemesine temizlik sağlar. Siirt Bıttım Sabunu en büyük özelliklerinden biri de tüm cilt tiplerine uygun olması ve alerjiye karşı oldukça dayanıklı ve vücudun direnç göstermesini sağlar. Siirt Bıttım sabunu içinde alerjiye etken olabilecek herhangi bir madde içermemektedir. Bu nedenle güvenle bütün cilt türleri gönül rahatlığı ile kullanabilir. Siirt Bıttım sabununun yoğun aroması ilk kullanım anından itibaren sizi cezbedecek ve ferahlatacaktır. Aynı zamanda cildinizin de yumuşadığını ve canlandığını hissedeceksiniz.

Siirt Bıttım sabunu Nasıl Kullanılır? Kullanım Şekli

Siirt Bıttım sabununu her gün kullanmanıza gerek yoktur. Cildi derinlemesine temizlerken aynı zamanda da cildin nem dengesini sağlayarak, kısa süre içinde yağlanmasını engeller. Siirt Bıttım sabunu içeriğindeki antioksidanlar sayesinde deri altında biriken ve lekelenmelere neden olan ölü hücrelerden arındırarak damarlar da kan dolaşımının hızlanmasını sağlar. Bu nedenle Siirt Bıttım sabununu cilde masaj yaparak uygulayın. Böylelikle cildiniz canlanır ve daha parlak bir görünüme kavuşmasını sağlar. Siirt Bıttım sabununu haftada üç kere cilde veya saçlarınıza uygulamanız yeterli olacaktır. Gerçek Hakiki Bıttım sabunu kullananlar sabundan %100 memnun!

Her kullanımda iki kere yıkayın. Daha fazla yıkamanız cildinizin kurumasına neden olabilir. Ancak iki kere yıkamanız hem cildinizi derinlemesine temizler hem de cildinizi nemlendirerek canlılık kazandırır. Siirt Bıttım sabunu %100 doğal bitkilerden üretildiği için herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır. Bu nedenle cilde dost ve bitkisel bir sabundur.

Siirt Bıttım sabunu Faydaları

Siirt Bıttım sabunu yüzde yüz doğal olduğu için cilde zarar vermez ve cilde bir çok fayda sağlar. Bu faydalardan biri de cildi ölü hücrelerden arındırdığı için, saç köklerine inanılmaz bir etki sağlar. Özellikle saç dökülmelerine ve kepeklenmeye neden olan bütün zararlı bakteri ve mikroplardan cildi arındırark daha canlı, ipeksi, yumuşak ve saç köklerinin daha sağlam olduğu saçlara kavuşmanızı sağlar. Siirt bıttım sabunu yüze uygulandığında da çok fazla köpürmeyen bir sabundur. Ancak köpürmemesi sizi yanıltmasın çünkü Siirt Bıttım sabunu cildi derinlemesine temizler. Yüze uygulandığı zaman yüzde bulunan iltihaplı sivilcelerin kurumasını sağlayarak yok eder. Böylelikle cilt tazelenerek canlılık ve parlaklık kazanır. Ayrıca Siirt Bıttım sabunu enfeksiyonların yol açtığı yara ve enfeksiyonların kuruyup yok olmasında da faydalıdır. Bu nedenle temizleme amaçlı da kullanılır. Siirt Bıttım sabununu kolaylıkla eczanelerde, marketlerde veya aktarlar da dörtlü paketler halinde bulabilirsiniz.

Kaynak: bıttımsabun.com

Bıttım Sabunu Faydaları ve Kullanımı” için bir yorum

  1. Bıttım sabunu doğal yöntemlerle menengiç meyvesinin ezilerek yani (bıttım) yağının ortaya çıkarılmasıyla elde edilen maddeden yapılmaktadır. Siirt yöresi ve Mardin illerinde üretilen sabun kül suyu karışımı ile yapılmaktadır. Çok talep gören bu mucizevi ürünü aktar ve marketlerde bulabileceğiniz gibi  bıttım sabunu satış sitemizden temin edebilirsiniz. Yüzlerce lira harcayıp içeriğini bilmediğiniz kimyasal şampuanları kullanmak yerine doğal yöntem ve usullerle hazırlanan bıttımı denemiz faydanıza olacaktır. bıttım sabunu saç dökülmesini önlediği gibi cilt hastalıklarına da iyi geldiği bilinmektedir. Üniversitelerde araştırma konusu olan bıttım sabunu, Egzama, Sivilce, Mantar, Sedef ve bir çok cilt hastalığına iyi gelir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir